.

Vadonatúj előzetes érkezett A mi kis falunk 5. évadához

Írta: SorozatWiki | 2020. szeptember 14. 13:25
A mi kis falunk szeptember 19-én, szombaton 20:00-kor tér vissza az RTL Klubra az 5. évadával. A történet pontosan ott folytatódik, ahol abbamaradt, egész Pajkaszeg azt találgatja majd, ki lehet terhes a faluban, emellett új fejezetéhez érkezik Viki, Zsolt és Nelli szerelmi háromszöge is. Az új szezon első előzetese nemrég látott napvilágot, most pedig újabb kedvcsináló érkezett A mi kis falunkhoz. A képsorok főszereplői a mindig kemény Bazsó és a két közmunkás, Szifon és Baki. A videó alább megtekinthető!


További hírek

Jó hír A mi kis falunk legnagyobb rajongóinak

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon


Hozzászólások