.

Vadonatúj előzetes érkezett A mi kis falunk 5. évadához

Írta: SorozatWiki | 2020. szeptember 14. 13:25
A mi kis falunk szeptember 19-én, szombaton 20:00-kor tér vissza az RTL Klubra az 5. évadával. A történet pontosan ott folytatódik, ahol abbamaradt, egész Pajkaszeg azt találgatja majd, ki lehet terhes a faluban, emellett új fejezetéhez érkezik Viki, Zsolt és Nelli szerelmi háromszöge is. Az új szezon első előzetese nemrég látott napvilágot, most pedig újabb kedvcsináló érkezett A mi kis falunkhoz. A képsorok főszereplői a mindig kemény Bazsó és a két közmunkás, Szifon és Baki. A videó alább megtekinthető!

hirdetés

További hírek

Így nézett ki fiatalon A mi kis falunk egyik fontos színésze (fotók)

Hivatalos: Ekkor vonul hosszabb szünetre A mi kis falunk

Rendhagyó, új reality indul az egyik magyar csatornán

Visszatér az egyik nagyon várt magyar sorozat az RTL Klubra


Hozzászólások