.

Újra mi kis falunk maratont fog tartani az RTL

Írta: Spenger Dávid | 2020. április 16. 19:46
Húsvét hétvégén az RTL Magyarország sorozatos csatornája, a Cool április 10-én és 12-én is szinte egész nap A mi kis falunk maratont tartott, melynek keretein belül egymás után levetítették a sorozat első két évadát. Az ismétlés brutális nézettséget hozott nagypénteken és húsvét hétfőn is, a Cool nagyon jól teljesített délután és este. A rajongóknak jó hír, hogy a május 1-jei ünnepen is A mi kis falunk maraton lesz a Coolon. Ezen a napon 13:50 és 23:00 között a harmadik évad első kilenc epizódja kerül képernyőre. A produkció továbbra is az egyik legnézettebb széria Magyarországon, melynek legfrissebb évada nemrég rekordnézettséggel búcsúzott az RTL Klubon.


További hírek

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása

Így nézett ki fiatalon A mi kis falunk egyik fontos színésze (fotók)

Hivatalos: Ekkor vonul hosszabb szünetre A mi kis falunk

Az idei évtől stúdióban forgatják A mi kis falunk egy részét


Hozzászólások