.

Újabb jó hír A mi kis falunk rajongóinak

Írta: KTL | 2019. július 16. 21:11
Az idei nyár igazán kedvez A mi kis falunk rajongóinak. Az RTL Magyarország ugyan nem sugároz új részeket a legnézettebb magyar sorozatból, de hatalmas ismétlésáradat van az RTL Klubon. Először június 8-tól elkezdték hetente dupla résszel megismételni a népszerű széria első évadát. A legelső epizódok csütörtök késő esténként azonnal sikert hoztak a csatornának. Később a Megtörve délutánra pakolása és az Oltári csajok levételét követően, július 4-e óta már naponta, ráadásul kora esténként adja újra A mi kis falunkat az RTL Klub. Erre a lépésre a sorozat nézői még pozitívabban reagáltak, ugyanis megugrott a régi részek nézettsége és azóta folyamatosan tarol a falus produkció.
Az RTL Magyarország mivel először duplában vetítette A mi kis falunkat, később pedig szimplán folytatta volna az lehetett az eredeti tervük, hogy 2019 nyarán csak a sorozat első és második évadát adják újra. A napi vetítés megkezdése után azonban nagyon hamar kifogytak volna az ismétlésekből, így akkor valószínűvé vált, hogy le fogják adni a harmadik szezont is. A bejelentéskor azonban ezt még nem lehetett tudni, most viszont újabb jó hírünk van a produkció rajongói számára. Csütörtöktől az RTL Klub megismétli A mi kis falunk 3. évadát is. Az elmúlt egy évben bemutatott szezon extra hosszú, 17 epizódból áll, így ha a csatorna végig leadja egyhuzamban, akkor augusztus 9-ig lesz képernyőn. Így a sorozat nézői még várhatóan hetekig minden nap újra megnézhetik kedvencük korábbi epizódjait. Azt, hogy augusztus 12-től mit sugároz majd az RTL Klub, még nem tudni.

hirdetés

További hírek

Az RTL bejelentette, mikor jön A mi kis falunk 4. évada

Megfelezi az RTL Klub A mi kis falunkat

A legelső részétől megismétli az RTL Klub A mi kis falunkat

Kiderült, meddig tart még A mi kis falunk 3. évadaHozzászólások