.

Újabb ajánló érkezett A mi kis falunk 4. évados folytatásához

Írta: RaulReal | 2020. január 08. 12:01
A mi kis falunk október 5-e óta van szüneten az RTL Klubon, a falus sorozat az X-Faktor miatt vonult pihenőre. A folytatásra azonban már nem kell sokáig várniuk a rajongóknak, hiszen január 11-én, 20:00-kor visszatér a produkció a képernyőre, és a már megszokott szombat esténként jelentkezik új epizódokkal. A 4. évad 6. részében egy félreértésből összejött esküvő borzolja fel a kedélyeket, ráadásul Pajkaszeg polgármesteri címéért is heves harc alakul ki. A közelmúltban több rövid kedvcsináló videó is érkezett A mi kis falunk új részeihez, ezek itt és itt megtekinthetőek.


További hírek

Távozik A mi kis falunk egyik közkedvelt szereplője

Új kedvcsináló videó érkezett A mi kis falunk 4. évadának folytatásához

Új ajánló érkezett A mi kis falunk 4. évadának folytatásához

Itt A mi kis falunk 4. évados folytatásának első ajánlójaHozzászólások