.

Új napon és új időpontban jön A mi kis falunk 2. évada

Írta: KTL | 2018. január 15. 13:19
A mi kis falunk tavaly februárban indult az RTL Klubon. Az elmúlt évekből a Válótársak után ez volt a csatorna második heti magyar sorozata. A produkció elképesztő sikert aratott, ezért elég hamar berendelték a folytatását. Az RTL Magyarország most pedig bejelentette, hogy mikor érkeznek az új részek. Február 3-án lesz A mi kis falunk 2. évadának premierje az RTL Klubon. A sorozat új napon, csütörtök helyett szombaton lesz látható, valamint korábbi időpontban, 21:30-ról 20:00-ra kerül, így még több emberhez juthat el. A folytatásban ismét 8 részt kapunk. (Fotó: RTL Klub)


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások