.

Új nagyszabású szórakoztató műsor indul ma este

Írta: KTL | 2018. szeptember 02. 09:00
Az RTL Klub nagyon erősen kezdi idén az őszt. A hétfőn elinduló Nyerő Páros után már szombaton visszatért A mi kis falunk is a 3. évadával. Vasárnap este pedig egy teljesen új, nagyszabású műsor kezdődik a csatornán. Ma este 18:55-kor indul a Szenzációs Négyes, mely a Generációk csatája alcímet kapta. Több éve nem indult új hétvégi nagy showműsor az RTL Klubon, de nem csak ezért különleges a Szenzációs Négyes indulása, hanem mert a produkciót itthon az RTL Magyarország és az UFA fejlesztette. A műsor - mint az alcímből is sejthető - a generációk csatáját mutatja be és négy korosztály küzd meg egymással a végső győzelemért. A 20 felettieket Szabó Zsófi, Michl Juli (Oltári csajok), Oláh Gergő és Szalay Bence alkotják. A 30-asokat Tóth Gabi, Nagy Alexandra (Barátok közt), Szabó Simon (Tóth János), valamint ÉNB Lali négyeséből áll. A 40 év feletti korosztály Koós Réka, Fésűs Nelly, Hajdu Steve és Kökény Attilából áll. Végül pedig az 50 pluszosok tagjai Oszvald Marika, Keresztes Ildikó, Csonka András, valamint Magyar Attila.
A Szenzációs Négyes mostantól minden vasárnap este jelentkezik majd az RTL Klubon. Az első adás nagyjából két óra hosszan lesz képernyőn, míg a második résztől közel három át szórakoztatják majd a nézőket. A csoportos produkciók után, minden generációból, egy szereplő, egyéni produkcióval is készül, hogy csapatának további pontokat szerezzen. A műsor végén kiderül, melyik csapat nyeri a generációk csatáját és közülük a legjobb egyéni előadó címét is megkapja valaki. A műsor csapatainak produkcióit háromfős zsűri értékeli majd. Az ítészek között Ráskó Eszter, Alföldi Róbert és Ganxsta Zolee foglal helyett, rajtuk kívül pedig a nézők is véleményezik az egyes produkciókat. A műsorvezető Istenes Bence lesz, aki a tavaly októberben végét ért Survivor óta csupán a tavalyi X-Faktor döntőjét vezette a csatornán. Milyen lesz a legújabb magyar showműsor és kik nyerik a generációk csatáját? Kiderül mától vasárnaponként 18:55-től az RTL Klubon! (A cikket az RTL Magyarország támogatta.)


További hírek

Nagyszerű hír érkezett a Drága örökösök rajongóinak

Nagy változás az RTL Klubon: új időpontba kerül a Barátok közt és A mi kis falunk

Külföldi tévétársaságot vásárol a TV2 Csoport

Szerdán sok magyar fél napig nem tud majd tévézni


Hozzászólások