.

Új kedvcsináló videó érkezett A mi kis falunk 4. évadának folytatásához

Írta: Spenger Dávid | 2020. január 09. 17:30
A mi kis falunk az X-Faktor miatt ment pihenőre az ősszel, január 11-én, 20:00-kor azonban megérkezik a produkció 4. évadának 6. epizódja, mely ezt követően szombat esténként jelentkezik majd. Eddig három rövid ajánló jött a folytatáshoz, ezek ide kattintva megtekinthetőek, most pedig egy vicces jelenetbe nézhetnek bele a rajongók. A képsorokon Ildikó és Laci esküvőjéből látható egy részlet, amely miatt jó kis kalamajka alakul ki Pajkaszegen.


További hírek

Fontos változás A mi kis falunk RTL Klubos ismétlésével kapcsolatban

Észrevétlenül cserélték le A mi kis falunk egyik fontos színészét

Így támadta meg egy vadállat A mi kis falunk főszereplőit a forgatáson

Titokban két karaktert is eljátszott A mi kis falunk egyik főszereplője a sorozatban


Hozzászólások