.

Új kedvcsináló videó érkezett A mi kis falunk 4. évadának folytatásához

Írta: RaulReal | 2020. január 09. 17:30
A mi kis falunk az X-Faktor miatt ment pihenőre az ősszel, január 11-én, 20:00-kor azonban megérkezik a produkció 4. évadának 6. epizódja, mely ezt követően szombat esténként jelentkezik majd. Eddig három rövid ajánló jött a folytatáshoz, ezek ide kattintva megtekinthetőek, most pedig egy vicces jelenetbe nézhetnek bele a rajongók. A képsorokon Ildikó és Laci esküvőjéből látható egy részlet, amely miatt jó kis kalamajka alakul ki Pajkaszegen.


További hírek

Távozik A mi kis falunk egyik közkedvelt szereplője

Újabb ajánló érkezett A mi kis falunk 4. évados folytatásához

Új ajánló érkezett A mi kis falunk 4. évadának folytatásához

Itt A mi kis falunk 4. évados folytatásának első ajánlójaHozzászólások