.

Új ajánlók érkeztek A mi kis falunk 4. évadához

Írta: RaulReal | 2019. augusztus 27. 10:19
Kolosi Péter, az RTL Magyarország vezérigazgató-helyettese közel két hete jelentette be, hogy a nagysikerű A mi kis falunk új évada augusztus 31-én megérkezik az RTL Klubra. A falus sorozat rajongóinak már csak néhány napot kell várniuk, a nyár utolsó napján ugyanis folytatódnak a pajkaszegiek kalandjai. A széria ezúttal is szombatonként, 20:00-kor jelentkezik majd új részekkel. Feltételezhetően azonban mindössze pár hétig, ugyanis idén is lesz X-Faktor. Emiatt pedig szünetre vonul majd A mi kis falunk. A produkció folytatásához három kedvcsináló is érkezett, érdemes őket megnézni!


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások