.

Új ajánló érkezett A mi kis falunk 4. évadának folytatásához

Írta: Spenger Dávid | 2020. január 04. 13:08
Az október 5-e szüneten lévő A mi kis falunk január 11-én, 20:00-kor tér vissza az RTL Klubra és a már megszokott szombat esténként jelentkezik új epizódokkal. A folytatásban egy félreértésből összejött esküvő borzolja fel a kedélyeket, emellett Pajkaszeg polgármesteri címéért is heves harc alakul ki. A 4. évad folytatásának első kedvcsinálója után most újabb rövid ajánló érkezett a falus produkcióhoz, mely alább megtekinthető!


További hírek

Fontos változás A mi kis falunk RTL Klubos ismétlésével kapcsolatban

Észrevétlenül cserélték le A mi kis falunk egyik fontos színészét

Így támadta meg egy vadállat A mi kis falunk főszereplőit a forgatáson

Titokban két karaktert is eljátszott A mi kis falunk egyik főszereplője a sorozatban


Hozzászólások