.

Titokban két karaktert is eljátszott A mi kis falunk egyik főszereplője a sorozatban

Írta: Spenger Dávid | 2020. július 11. 18:35
A mi kis falunk 2017 februárjában debütált az RTL Klubon és a kezdetek óta a legnézettebb magyar sorozat. A produkció szinte elképzelhetetlen lenne a közmunkások nélkül, rengeteg vicces jelenet fűződik a három karakterhez. A Matyit alakító Molnár Áron többször is bizonyította, hogy jól választottak a készítők, amikor neki adták a szerepet. A színész a 3. évad 14. részében ráadásul két karaktert is eljátszott, ugyanis ő volt Dr. Karosi Endre is, a fogyasztóvédelmi felügyelő, aki az állatorvost próbálta megbüntetni.
"A barna hajamat kiszőkítették, lett bajuszom, sebhelyem és kaptam egy kontaktlencsét is, ami kék árnyalatúvá változtatta a szemem, sőt ki is tömtek, hogy kövérebbnek tűnjek. Nagyon élveztem a folyamatot, hiszen a színészi munkában azok a legjobb kalandok, amikor egy teljesen más, szélsőséges figurát kell alakítani - mondta Molnár Áron a Blikknek adott korábbi interjújában. A színész átalakulása olyan jól sikerült, hogy egyik kolléganője fel sem ismerte, mikor meglátta a képernyőn. "Amikor a stábvetítés volt, Udvaros Dorottya (aki Füleki Katalint játssza a szériában - a szerk.) mellett álltam, és látva a figurát, megkérdezte: ez ki? Mondtam neki, hogy én vagyok, nagyot nevetett, nem jött rá a trükkre" - tette hozzá a színész, aki idén januárban jelentette be távozását a sorozatból. Molnár Áron a közeljövőben zenei projektjére, a noÁrra szeretne koncentrálni. Arról, hogy mi lesz Matyi sorsa A mi kis falunkban és hogyan írják ki a közkedvelt karaktert, még nem tudni semmit.


További hírek

Jó hír A mi kis falunk legnagyobb rajongóinak

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon


Hozzászólások