.

Távozik A mi kis falunk egyik közkedvelt szereplője

Írta: Spenger Dávid | 2020. január 13. 20:25
A mi kis falunk 4. évada január 11-én, 20:00-kor folytatódott az RTL Klubon, a produkció hosszú szünet után tért vissza a képernyőkre. A rajongók öröme azonban most nem lehet teljes, ugyanis a Fókusz kora esti adásában a széria egyik közkedvelt karakterét, a közmunkás Matyit alakító Molnár Áron (a képen középen) bejelentette távozását. Habár a karaktert még hetekig láthatják a nézők A mi kis falunkban, valószínűleg már most megkezdődnek a találgatások, hogy mi lesz a férfi sorsa.
"Matyi eljátszása egy óriási buli volt, annak a folyamatát is nagyon élveztem, ahogy Kapitány Ivánnal megalkottuk ezt a karaktert. Most azonban elbúcsúzok tőle. Hálás vagyok A mi kis falunk stábjának, az elmúlt négy évben egy nagyon klassz közösséget ismerhettem meg, amelybe beletartozik a rendkívül lelkes nézőtábor is. A döntés az enyém volt, azért távozom, hogy a zenei projektemre, a noÁrra tudjak koncentrálni" - árulta el a színész a Fókuszban.


További hírek

Jó hír A mi kis falunk legnagyobb rajongóinak

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon


Hozzászólások