.

Tarolt A mi kis falunk évadnyitója

Írta: AJ | 2018. február 05. 13:44
Február 3-án, szombat este, vadonatúj időpontban indult az RTL Magyarország saját gyártású sorozatának, A mi kis falunk második évada. A szezonnyitó adás nézettsége pedig akárcsak az előző etapé, letarolta a konkurenciát. Az új epizód a 18-49 éves nézők körében 28,6%-ot hozott szombat este. A teljes lakosság körében pedig 1 129 163 nézőt ültetett a képernyők elé, megdöntve az eddigi rekordot. Az új évad az elsőhöz hasonlóan ismét nyolc részes lesz. (Fotó: RTL Klub)

További hírek

20. heti nézettség - Bedöntötte az RTL Klubot A Fal visszatérése

19. heti nézettség - Továbbra is jól hoz a Barátok közt

Egyszerre tarolt a Konyhafőnök és a Bezár a bazár!

Fontos változások az egyik népszerű magyar sorozatbanHozzászólások