.

Sorozatírók jelentkezését várja a ContentLab & Factory

Írta: RaulReal | 2019. február 11. 14:17
Magyarországon az elmúlt években egyre népszerűbbé váltak a saját gyártású, fikciós sorozatok, melyek közül több sikercímet is a ContentLab & Factory készített. A jelenleg a 3. évadánál tartó A mi kis falunk, indulása óta a legnézettebb magyar széria. A cég nevéhez fűződik a Drága örökösök fejlesztése is, amely közel 6 év után az első napi sorozat az RTL Klubon, és jelenleg a legsikeresebb napi sorozat hazánkban. A ContentLab & Factory gyártotta a Korhatáros szerelmet is, amely a TV2-n élesztette fel hosszú idő után a fikciós szériák műfaját, ebből 2 etap ment le eddig.
A ContentLAB & Factory most új tehetségekkel bővítené csapatát, részben a már meglévő írói gárdájukba keresnek kiváló szakembereket, részben pedig új projektekhez. Itt a lehetőség, hogy a legjobb tollforgatók bekerüljenek olyan produkciók készítői gárdájába, mint A mi kis falunk vagy a Drága örökösök. A cég olyan emberek jelentkezését várja, akik már járatosak a forgatókönyvírás világában, így nem esnek kétségbe, ha élesben állítják őket feladat elé. A követelmények közé tartozik a Final Draft, a CeltX, vagy a FadeIn szoftver ismerete, az önéletrajzokat és a motivációs leveleket a [email protected] e-mail címre várják. A jelentkezők próbafeladat keretein belül bizonyíthatnak, story liner-i és dialógusírói készségeiket fogják elsőként tesztelni. A ContentLAB & Factory 2014-ben alapult, célkitűzésük, hogy minőségi, szórakoztató és versenyképes fikciós tartalmakat gyártsanak a Közép- és Kelet Európai régióban. Azoknak a szerencséseknek, akiknek állást ajánl a cég valamelyik írószobában, rendszeres munkát biztosítanak majd a tartalomfejlesztő irodánál. (A cikket a ContentLAB & Factory támogatta.)


További hírek

Megérkezett a TV2 új magyar sorozatának első beharangozó videója

Vasárnap új évaddal tér vissza az RTL Klub egyik főzős műsora

Jövő héten szünetre küldi az egyik legismertebb sorozatát az RTL Klub

Újabb műsorváltozás: az RTL fegyverével támad szombaton a TV2Hozzászólások