.

Rövid ajánló érkezett A mi kis falunk 4. évadának 14. részéhez

Írta: Spenger Dávid | 2020. március 02. 11:59
A mi kis falunk január 11-e óta minden szombaton, 20:00-kor jelentkezik új epizódokkal az RTL Klubon. A pajkaszegiek az elmúlt pár hétben sok izgalmas szituációt éltek át, kezdve Laci és Ildikó esküvőjével, de a Szulák Andrea által játszott jósnő és titokzatos gabonakörök is színesítették a főszereplők hétköznapjait. A produkció 14. részében Erika szüleinek házassága kerül veszélybe, de szerencsére Gyurira mindig lehet számítani, aki ellátja néhány jó tanáccsal az öregeket. A mi kis falunk új epizódjának rövid ajánlója alább tekinthető meg!


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások