.

Mindenki Matyit keresi A mi kis falunk legújabb kedvcsinálójában

Írta: SorozatWiki | 2020. szeptember 18. 15:36
Szeptember 19-én, este 20:00-kor folytatódik A mi kis falunk 5. évada, mely hosszabb szünet után tér vissza a képernyőkre. A produkcióban Erika (Lovas Rozi) terhességének kérdése mellett az egyik legizgalmasabb talány, hogy mi lesz Matyival. A közönségkedvenc karaktert alakító Molnár Áron még 2020 elején jelentette be, hogy kilép az RTL Klub sikersorozatából, a jövőben ugyanis zenei projektjére, a noÁrra szeretne koncentrálni. A produkcióban így várhatóan csak két közmunkás marad, Szifon (Debreczeny Csaba) és Baki (Kerekes József). Az RTL Magyarország nemrég tett közzé egy rövid részletet A mi kis falunk 5. évadából, melyben mindenki az eltűnt Matyit keresi. A videó alább megtekinthető!


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások