.

Megismétli az RTL a Drága örökösök első évadát

Írta: KTL | 2019. május 01. 09:28
Január 2-án indult A mi kis falunk gyártójának új sorozata, a Drága örökösök. Az RTL Klub napi falus szériája egészen április 26-ig képernyőn volt, majd 81 rész után ért véget az első évada. A produkció végig tarolt, 18-49-ben elképesztően magas, 20,1 százalék volt az átlagos közönségaránya és minden egyes epizód nyert a TV2 műsoraival szemben. Nemrég egy elszólásból kiderült, hogy nem meglepő módon lesz második évada a sorozatnak.
A nagy sikerek után pedig az RTL Magyarország úgy döntött, hogy azonnal megismétli a Drága örökösöket. Az első rész május 1-jén, ma este 19 órakor lesz látható a Coolon. Holnaptól pedig minden hétköznap este képernyőre kerül egy-egy újabb epizód az RTL sorozatos csatornáján. Ha az évad közben nem veszik le a sorozatot, akkor a Coolon valamikor augusztus második felében fejeződik be az örökösök ismétlése. Milyen valójában Ökörapáti? Megnéztük hol és hogy készül a Drága örökösök, melyről a fényképes beszámolónk itt található.


További hírek

Fél év szünet után új évaddal tér vissza az Anikó show

A mi kis falunkkal vezetik fel az RTL Klub visszatérő realityjét

Megvan Szujó Zoltán utódja a Forma-1-es közvetítéseknél

Ezt a 9 sorozatot ajánljuk a Trónok harca után az HBO kínálatábólHozzászólások