.

Megint mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Írta: KTL | 2019. október 29. 10:00
Október 23-án a legtöbb kereskedelmi csatorna ünnepi műsorrendje a jól megszokott módon filmekből állt, az RTL Magyarország sorozatos csatornája azonban a legnézettebb hazai sorozatból tartott maratont. Múlt szerdán egész délután és kora este a Cool képernyőre tűzte A mi kis falunk teljes első évadát. Így 8 órán keresztül kizárólag Pajkaszeg lakói foglalták el a csatornát. A maraton pedig hatalmas nézettségi siker lett.
A sorozat vetítése alatt végig tarolt a Cool és az átlagos közönségarányának többszörösét hozta. Sőt, volt olyan délutáni időszak, amikor több órán keresztül a legnézettebb tévéadó is az RTL Magyarország sorozatos csatornája volt. Így nem meglepő, hogy a következő ünnepnapon is hasonló program lesz, november 1-én ismét A mi kis falunk maratonnal készül a Cool. Pénteken 13 és 21 óra között megismétlik a népszerű széria teljes 2. évadát.


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások