.

Megházasodott A mi kis falunk egyik főszereplőnője

Írta: Spenger Dávid | 2020. április 06. 10:12
Lovas Rozi A mi kis falunk első évada óta alakítja Szabó Erikát, Pajkaszeg polgármesterének titkárnőjét. A Radnóti Színház novemberben tette közzé a hírt, hogy a színésznő kisbabát vár, ezért csak 2020 januárjáig látható a színpadon. Az RTL produkciójának sztárja Instagramon jelentette be a hírt, hogy április 3-án megházasodott, hozzáment a dramaturgként dolgozó Horváth János Antalhoz. A mi kis falunk 4. évada szombaton ért véget, a széria rekord hosszú etappal jelentkezett, 18 epizód került adásba belőle összesen.


További hírek

Eredetileg másik színész játszotta volna A mi kis falunk egyik főszerepét

Gyereke született A mi kis falunk egyik főszereplőjének

A mi kis falunk kvíz: Mennyire emlékszel a 2. évadra? - 2. rész

A mi kis falunk kvíz: Mennyire emlékszel a 2. évadra?


Hozzászólások