.

Megfelezi az RTL Klub A mi kis falunkat

Írta: KTL | 2019. június 29. 21:08
A mi kis falunk 3. évadzáróját követően, június közepétől elkezdte ismételni az RTL Klub, méghozzá a legelejétől. A sorozat 1. szezonjának epizódjai azóta csütörtökök esténként dupla résszel kerülnek képernyőre. Nemrég számoltunk be róla, hogy csütörtökön kiemelkedő számokkal mentek a produkció 2017-es részei. A mi kis falunk 8 részes első etapja azonban jövő héten kifut, a rajongóknak azonban jó hírünk van.
Ahogy várható volt, az első után A mi kis falunk második évadát is megismétli az RTL Klub. Lesz azonban egy fontos változás a vetítésekkel kapcsolatban. Eddig úgy volt, hogy minden csütörtökön 21:45-től két régi részt sugárzott a tévéadó (kivéve ezen a héten, amikor már 20:45-től) és a jövő héten is így lesz még. Július 11-től viszont a produkció 2. szezonját már csak szimpla részekkel fogja vetíteni az RTL Klub. A mi kis falunk nézői szempontjából viszont ez inkább pozítív, mint negatív. Eddig ugyanis az aznapi második epizód nem sokkal éjfél előtt ért véget, mely sokaknak már késői volt és a szezon is tovább kitart így, számításaink szerint augusztus 29-ig. A mi kis falunk 4. évadát egyébként már korábban berendelték és jelenleg is forgatják. A SorozatWiki információ szerint további érdekesség, hogy A mi kis falunk rendezője egy új rendőrös vígjátéksorozatot is készíthet, melyről bővebben itt írtunk.


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások