.

Már szeptemberben folytatódik az RTL Klub nagy visszatérő műsora

Írta: KTL | 2019. augusztus 14. 10:48
Márciusban derült ki, hogy 7 év után visszahozza az egyik legsikeresebb egykori realityjét az RTL Magyarország. A Házasodna a gazda 2012-ben futott, nagy sikerrel az RTL Klubon, de valamiért azóta nem készült új évad belőle. Végül június 8-án adásba került a produkció bevezető, 0. epizódja, melyekben bemutatták a lehetséges gazdákat.
Kolosi Péter vezérigazgató-helyettes most bejelentette, hogy a Házasodna a gazda szeptember 1-jén, 19 órakor folytatódik. Így a műsor az RTL Klub őszének egyik legfontosabb sávját, a vasárnap kora estét kapta és egyben azt is jelenti, hogy ez lesz az egyik műsor amivel betámadják a Sztárban sztár új, tehetségkutató verzióját. Nádai Anikó műsorában egy női és négy férfi gazda fog szerepelni. Az RTL Magyarország őszi, nagyszabású sajtótájékoztatóján kiderült, hogy pontosan mikor érkezik A mi kis falunk 4. évada, emellett pedig reggel megírtuk A mi kis falunk alkotóinak új vígjátékszériája, a Jófiúknak a premierdátumát is.


További hírek

Kiderült, hogy mikor érkezik az RTL Klub új napi sorozata

Kiderült, hogy kik lesznek az Exatlon 2. évadának Bajnokai

Kiderült, hogy idén karácsonykor lesz-e Reszkessetek, betörők a tévében

Tényleg ingyen ki lehet próbálni a legnagyobb magyar online videotárat?Hozzászólások