.

Közel 6 év után új napi sorozat indul ma este az RTL Klubon

Írta: KTL | 2019. január 01. 11:00
2013 elején indult utoljára új napi sorozat az RTL Klubon, ez az Éjjel-Nappal Budapest volt, mely azóta is látható. A Barátok közt több mint 20 éve van képernyőn és jelenleg is a csatorna egyik legnézettebb műsora. A mi kis falunk 2017 elején kezdődött és azóta két és fél évad, összesen 21 epizód ment le belőle. A sorozat az elmúlt évek egyik legnagyobb televíziós sikere és idén ősszel is az egyik legnézettebb produkció volt. Ma este 6 év után új napi és egyben 2 év után új falus széria érkezik. A Drága örökösök első epizódja ma este 18:50-kor lesz látható az RTL Klubon. A folytatás holnaptól pedig minden hétköznap az RTL Híradó után érkezik. Az eredetileg horvát formátum 2014-ben elképesztő sikerrel indult és azóta pedig Bulgáriában is készült helyi változata. A magyar környezetbe átültetett verziót A mi kis falunk gyártója, a ContentLAB & Factory készíti. A széria nem csak azért különleges, mert napi falus produkció még nem volt Magyarországon, hanem azért is mert a többi országos csatornán látható produkcióval ellentétben a Drága örökösök nem megy egész évben. A heti sorozatokhoz hasonlóan évadok készülnek belőle, így néhány hónap múlva nagy siker esetén is szünetre megy majd.
A kereskedelmi egy órás napi sorozat főszerepeiben olyan színészek láthatóak, mint Koltai Róbert, Lengyel Ferenc, Bede-Fazekas Szabolcs, Hajdu Steve, Járó Zsuzsa, Horváth Sisa Anna, Mohai Tamás, Molnár Gusztáv, Fekete Linda, Kovács Lehel, Makranczi Zalán és Ullmann Mónika. A történet szerint egy falusi nagypapa halála után kiderül, hogy az öreg hatalmas vagyont hagyott a vidéki életből már kiszakadt, fővárosban élő három gyermekére és két felnőttkorú unokájára. A 612 millió forint azonban csak úgy lehet az örökösöké, ha vállalják, hogy egy évre visszaköltöznek szülőfalujukba, Ökörapátiba. További feltétel, hogy a visszaköltözést követően a budapesti rokonok egy teljes éven át, 12 óránál tovább nem hagyhatják el a kis falut. Aki ezt megszegi, az kiesik az örökségből, ha pedig egyikőjüknek sem sikerül teljesíteni a feltételeket, úgy a hatalmas vagyon a falusiakra száll. Végül mely családtagok költöznek Ökörapátira, ők hogy boldogulnak a vidéki életben és mit szólnak ehhez a falu lakói? Kiderül ma este az RTL Híradó után, majd január 2-től minden hétköznap 18:50-től az RTL Klubon. (A cikket az RTL Magyarország támogatta.)

Advertisement
hirdetés
hirdetés

hirdetés

További hírek

Még szélesebb körben vált elérhetővé az HBO GO hasznos funkciója

Kaszkadőrt használt Istenes Bence az előző Álarcos énekesben (videó)

Már most, a tévés premier előtt megnézhető a Drága örökösök évadnyitó epizódja

Ma este új évaddal folytatódik a legnézettebb magyar sorozat


Hozzászólások