.

Kisbabát vár A mi kis falunk egyik főszereplőnője

Írta: RaulReal | 2019. november 16. 23:03
Lovas Rozi az RTL Klubon látható A mi kis falunkban már az első évad óta szerepel, a produkcióban Szabó Erikát, Pajkaszeg polgármesterének titkárnőjét alakítja. A Radnóti Színház a honlapján tette közzé a hírt, hogy a színésznő kisbabát vár, emiatt pedig 2020 januárjáig lesz látható a színpadon. A Csillagképek című darab innentől szünetre megy és egy ideig nem kerül műsorra, a többi előadását átmenetileg átveszik tőle kolléganői.
A mi kis falunk 4. évada az X-Faktor miatt vonult szünetre, a produkció 5. része szeptember 28-án került képernyőre. Lovas Rozi terhessége a produkció ötödik szezonjának forgatását befolyásolhatja jövő nyáron, ha berendelik. A jelenlegi etap részeit ugyanis már felvették. Lovas Rozit A mi kis falunkban nyújtott teljesítményéért a Televíziós Újságírók Díján is elismerték, akit a 2017-es év legjobb színésznőjének választották a szakújságírók.


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások