.

Kiderült, mikor indul az RTL Klub legújabb magyar sorozata

Írta: AJ | 2018. február 28. 17:42
2017 szeptemberében érkezett a hír, miszerint a Válótársak és A mi kis falunk után újabb heti, fikciós sorozatot készít az RTL Magyarország, méghozzá a Terápiából és a Válótársakból is ismert Nagy Ervinnel a főszerepben. A széria egy német produkció, a Der Lehrer hazai feldolgozása lesz. A történet helyszíne egy iskola, a főszereplő pedig egy különleges módszerekkel oktató tanár, őt alakítja Nagy Ervin.
A sorozat indulásával kapcsolatban eddig csak azt lehetett tudni, hogy valamikor idén lesz, ám ma a MűsorVízió kiszúrta az egyik óriásplakátot, amin már hirdetik a premieridőpontot. A tanár első része március 31-én, szombaton 20:00-kor kerül képernyőre az RTL Klubon. A sorozat tehát A mi kis falunk sávjába érkezik és a második évad záró epizódját követő héten debütál a csatornán. A sorozatról hamarosan exkluzív anyagokkal jelentkezünk! (Fotó: Horváth Péter Gyula)


További hírek

A napokban búcsúzik az RTL Klub egyik népszerű sorozata

A vártnál előbb, ma este visszatér az RTL Klub egyik legnézettebb sorozata

Itt A Tanár 2. évadának első előzetese

A vártnál előbb tér vissza az RTL Klub egyik legnézettebb sorozataHozzászólások