.

Kiderült, mikor indul A mi kis falunk alkotóinak új sorozata az RTL Klubon

Írta: KTL | 2019. augusztus 14. 08:00
Májusban elsőként számoltunk be róla, hogy rendőrös vígjátéksorozatot készíthet A mi kis falunk rendezője, Kapitány Iván az RTL Klubra. A Jófiúk egy csapat idétlen, degenerált rendőrről szól, akik több bajt okoznak, mint amennyit megoldanak. A történet középpontjában egy idétlen százados (Mihályfi Balázs - Jóban Rosszban) és két igazi lúzer zsaru (Hevér Gábor - Alvilág és Király Dániel - Egynyári kaland) áll, akik egy szembejövő kutyától is megijednek.
A hírt akkor az RTL Magyarország nem erősítette meg, de nemrég elkezdték promózni a sorozatot. Most pedig kiderült az is, hogy mikor érkezik a vadonatúj széria. A Jófiúk premierje szeptember 1-jén, 20:10-kor lesz az RTL Klubon. A sorozat pedig innentől minden vasárnap este új résszel jelentkezik majd.


További hírek

Vasárnap ismét képernyőre kerül az egyik új magyar sorozat első része

Jövő héten véget ér a TV2 egyik legnézettebb műsora

Brutális volt felállni egy tízemeletes ház tetejére - interjú Sztarenki Dórával, a Mellékhatás színésznőjével

Hajdú Péter miatt felmondott a Life TV egyik legismertebb műsorvezetője


Hozzászólások