.

Kiderült, mikor folytatódik A mi kis falunk harmadik évada

Írta: AJ | 2019. március 05. 10:38
2017-ben indult A mi kis falunk az RTL Klubon, és egy csapásra az ország legnézettebb sorozatává vált. A második évad 2018 év elején debütált, és a szombat este jelentkező epizódok még nagyobb sikerrel futottak, mint korábban. Nagy meglepetésre az RTL Klub a vártnál fél évvel hamarabb, 2018 szeptemberében elindította A mi kis falunk harmadik évadát, melyből öt rész került képernyőre. A folytatásról azóta nem érkezett hír, azonban ma a médiavállalat bejelentette, mikor térnek vissza a képernyőre Pajkaszeg lakói.
A mi kis falunk harmadik évada március 23-án, szombaton 20:00-kor folytatódik a hatodik epizóddal. Az új részekben ismét középpontba kerül a polgármester kálváriája, aki abban bízik, hogy a ranglétrán feljebb emelkedhet. A húsvéti körmenet különleges meglepetéseket tartogat. A pap még mindig egy saját templomban reménykedik. Erika furcsa betegséggel küzd. Előkerül Gyuri egykori barátnője. Teca besokall és a városba költözne. A falu pedig adóellenőrzést kap, ami természetesen a polgármester idegeit teszi próbára, ám leleményessége ezúttal sem hagyja cserben. (Fotó: RTL Klub)


További hírek

Egy harmadik magyar csatorna is megszűnik

Több csatornán is műsorváltozás lesz Balázs Fecó halála miatt

Az RTL cáfolja, hogy lesz új Győzike show

Új török sorozat érkezik decemberben az egyik nagy magyar csatornára


Hozzászólások