.

Kiderült, mikor folytatódik A mi kis falunk harmadik évada

Írta: AJ | 2019. március 05. 10:38
2017-ben indult A mi kis falunk az RTL Klubon, és egy csapásra az ország legnézettebb sorozatává vált. A második évad 2018 év elején debütált, és a szombat este jelentkező epizódok még nagyobb sikerrel futottak, mint korábban. Nagy meglepetésre az RTL Klub a vártnál fél évvel hamarabb, 2018 szeptemberében elindította A mi kis falunk harmadik évadát, melyből öt rész került képernyőre. A folytatásról azóta nem érkezett hír, azonban ma a médiavállalat bejelentette, mikor térnek vissza a képernyőre Pajkaszeg lakói.
A mi kis falunk harmadik évada március 23-án, szombaton 20:00-kor folytatódik a hatodik epizóddal. Az új részekben ismét középpontba kerül a polgármester kálváriája, aki abban bízik, hogy a ranglétrán feljebb emelkedhet. A húsvéti körmenet különleges meglepetéseket tartogat. A pap még mindig egy saját templomban reménykedik. Erika furcsa betegséggel küzd. Előkerül Gyuri egykori barátnője. Teca besokall és a városba költözne. A falu pedig adóellenőrzést kap, ami természetesen a polgármester idegeit teszi próbára, ám leleményessége ezúttal sem hagyja cserben. (Fotó: RTL Klub)

hirdetés

További hírek

Kiderült, hogy lesz-e második évada a Drága örökösöknek

4 év után búcsúzik az egyik ismert magyar sorozat

Átszervezés a TV2 Csoport kommunikációjánál

Hol érdemes nézni a Trónok harca utolsó évadát?Hozzászólások