.

Kiderült, miért Pilisszentlélek lett A mi kis falunk forgatási helyszíne

Írta: Spenger Dávid | 2020. szeptember 17. 16:10
Szeptember 19-én, szombaton 20:00-kor jön A mi kis falunk 5. évados premierje, melyben Erika (Lovas Rozi) terhessége mellett Laci (Bánki Gergely) és Ildikó (Erdélyi Tímea) válása és egy rejtélyes nő felbukkanása is borzolja majd a kedélyeket. A Fókusz a falus széria visszatérése kapcsán érdekes összeállítással jelentkezett. A műsorban a készítő, Kapitány Iván nyilatkozott róla, hogy miért éppen az alig több, mint 300 fős lakosságot számláló Pilisszentlélekre esett a stáb választása, amikor a tökéletes Pajkaszeget keresték.
"Magyarországon olyan falut találni, ahol nincsen templom, szinte lehetetlen feladatnak számít. Egy olyan települést kellett keresnünk, ahol olyan helyen van a templom, ami a légifelvételeken, vagy általában a faluképen nem meghatározó. Ebből is nagyon kevés van egyébként. Így maradt három-négy település, ami szóba jöhetett. Az sem volt utolsó szempont, hogy Pilisszentlélek lakói nagyon kedvesen fogadtak minket. Az első szezon adásba kerülése után sok falu ajánlkozott, hogy forgassuk náluk az új részeket, de addigra már belaktuk ezt" - mondta mosolyogva Kapitány Iván a Fókusz riporterének.


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások