.

Kiderült, hogy folytatódik-e A mi kis falunk

Írta: AJ | 2018. május 08. 21:10
A mi kis falunk az RTL Klub második saját gyártású heti fikciós sorozata a Válótársak után. Az egy fiktív falu lakóinak életéről szóló széria első évada hatalmas siker lett, a finálé után nem sokkal ki is derült, elkészítik a folytatást. A második etap végül idén év elején került képernyőre, és új időpontban, csütörtök helyett szombat esténként volt látható. A mi kis falunk új részei pedig felülmúlták az első etap remek nézettségi eredményeit is.
A tévécsatornánál mégis mostanáig vártak azzal, hogy hivatalosan is bejelentsék, mi lesz a széria sorsa. Kolosi Péter, az RTL Magyarország vezérigazgató-helyettese és programigazgatója az Index-nek adott interjújában azt nyilatkozta, biztosan elkészítik A mi kis falunk harmadik évadát. Arról azonban nem beszélt, hogy az előzőekhez hasonlóan ismét 8 részből áll-e majd az évad, illetve arról sem, hogy mikor kerül képernyőre az új szezon. (Fotó: RTL Klub)


További hírek

Furcsa műsorváltozás lesz a TV2-n, kevesebb saját gyártás a SuperTV2-n

Az RTL Klubon lesz látható a TV2 egykori legfontosabb műsorvezetője

A TV2 új hírműsorral, az RTL hosszabb Fókusszal reagál az új médiatörvényre

Kiderült, mikor folytatódik itthon az egyik népszerű amerikai sorozatHozzászólások