.

Kiderült, hogy folytatódik-e A mi kis falunk

Írta: AJ | 2018. május 08. 21:10
A mi kis falunk az RTL Klub második saját gyártású heti fikciós sorozata a Válótársak után. Az egy fiktív falu lakóinak életéről szóló széria első évada hatalmas siker lett, a finálé után nem sokkal ki is derült, elkészítik a folytatást. A második etap végül idén év elején került képernyőre, és új időpontban, csütörtök helyett szombat esténként volt látható. A mi kis falunk új részei pedig felülmúlták az első etap remek nézettségi eredményeit is.
A tévécsatornánál mégis mostanáig vártak azzal, hogy hivatalosan is bejelentsék, mi lesz a széria sorsa. Kolosi Péter, az RTL Magyarország vezérigazgató-helyettese és programigazgatója az Index-nek adott interjújában azt nyilatkozta, biztosan elkészítik A mi kis falunk harmadik évadát. Arról azonban nem beszélt, hogy az előzőekhez hasonlóan ismét 8 részből áll-e majd az évad, illetve arról sem, hogy mikor kerül képernyőre az új szezon. (Fotó: RTL Klub)

hirdetés

További hírek

Új csatornára kerül a TV2 korábbi legnézettebb sorozata

A Drága örökösökben láthatjuk újra a Barátok közt egykori népszerű színészét

A héten véget ér az egyik népszerű RTL-es műsor

Sorozatírók jelentkezését várja a ContentLab & FactoryHozzászólások