.

Kétszer annyi mi kis falunk ismétlés lesz az RTL Klubon

Írta: Spenger Dávid | 2020. augusztus 19. 12:24
A mi kis falunk 4. évadát július 20-án kezdték el az RTL Klubon ismételni, a produkció minden hétköznap 20:15-kor volt látható. Az RTL Magyarország július végén bejelentette, hogy idén rekordkorán, már augusztus 3-tól elindítják őszi műsorrendjüket A Konyhafőnök 7. évadával. A gasztro-reality azóta A mi kis falunk helyén jelentkezik, de a pajkaszegiek sem kerültek le a képernyőről, augusztus 8-tól szombat esténként, 20:00-kor látható a 4. szezon ismétlése. Az RTL Magyarországnál most újabb fontos változásról döntöttek, szeptember 5-től kétszer annyi A mi kis falunk lesz az RTL Klubon. A falus széria a már megszokott, 20:00-s ismétlése mellett 20:50-től is képernyőn lesz. A produkció legújabb, 5. évadának forgatása a koronavírus-járvány okozta csúszás után június 11-én vette kezdetét, a stáb azóta gőzerővel dolgozik az új részeken, így várhatóan még idén elindul az RTL Klubon.


További hírek

Jó hír A mi kis falunk legnagyobb rajongóinak

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon


Hozzászólások