.

Két rövid ajánló is érkezett A mi kis falunk 4. évadának 9. részéhez

Írta: Spenger Dávid | 2020. január 27. 08:58
A mi kis falunk ősszel az X-Faktor miatt vonult szünetre, január 11-én azonban megérkezett a 4. évad folytatása, mely azóta is minden héten szombat esténként látható. Az új epizódok ismét sok izgalmat tartogattak a pajkaszegieknek, Laci és Ildikó esküvője után a múlt héten Gyuri került nagy slamasztikába, amikor véletlen levágta a bajszát. Az RTL Klub sikersorozatának következő epizódjában válás is lesz, illetve Stokinak meggyűlik a baja egy trafipaxszal. A mi kis falunk 4x09-es része két rövid előzetest is kapott, alább megtekinthetőek!


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások