.

Két rövid ajánló is érkezett A mi kis falunk 4. évadának 8. részéhez

Írta: Spenger Dávid | 2020. január 19. 18:10
Az RTL Klub népszerű heti sorozata, A mi kis falunk 2019 őszén az X-Faktor miatt vonult pihenőre. Január 11-én, este 20:00-kor érkezett meg a produkció folytatása, mely szombat esténként jelentkezik. A széria már rögtön a visszatérő epizódjával tarolni tudott. 2020-ban eddig két epizódot láthattak a nézők a pajkaszegiek legújabb kalandjaiból, most pedig az RTL közzétett két rövid ajánlót a január 25-én érkező, 4x08-as részhez. Érdemes őket megnézni!


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások