.

Két rövid ajánló is érkezett A mi kis falunk 4. évadának 12. részéhez

Írta: RaulReal | 2020. február 17. 18:40
A mi kis falunk január 11-én tért vissza az RTL Klubra, a sorozat azóta minden szombaton, a megszokott 20 órakor jelentkezik új részekkel. A nézők az elmúlt hetekben láthatták Laci és Ildikó esküvőjét, de Stoki esete a trafipaxszal, Gyuri bajszának elvesztése, illetve egy megbízhatónak tűnő jósnő felbukkanása is felborzolta a pajkaszegiek életét. A 4. évad 12. részében a falusiak gabonaköröket vélnek felfedezni a közelben és UFO-támadástól kezdenek el tartani. A mi kis falunk új epizódja két rövid ajánlót is kapott, melyek alább megtekinthetőek!

hirdetés

További hírek

Józanságot kérnek A mi kis falunk színészei a rajongóktól (videó)

Két rövid ajánló is érkezett A mi kis falunk 4. évadzáró epizódjához

Mostantól minden hétvégén Star Wars filmeket sugároz az egyik magyar csatorna

Régóta várt, különleges magyar sorozat indulHozzászólások