.

Két rövid ajánló is érkezett A mi kis falunk 4. évadának 12. részéhez

Írta: Spenger Dávid | 2020. február 17. 18:40
A mi kis falunk január 11-én tért vissza az RTL Klubra, a sorozat azóta minden szombaton, a megszokott 20 órakor jelentkezik új részekkel. A nézők az elmúlt hetekben láthatták Laci és Ildikó esküvőjét, de Stoki esete a trafipaxszal, Gyuri bajszának elvesztése, illetve egy megbízhatónak tűnő jósnő felbukkanása is felborzolta a pajkaszegiek életét. A 4. évad 12. részében a falusiak gabonaköröket vélnek felfedezni a közelben és UFO-támadástól kezdenek el tartani. A mi kis falunk új epizódja két rövid ajánlót is kapott, melyek alább megtekinthetőek!


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások