.

Két rövid ajánló érkezett A mi kis falunk 4. évadának 10. részéhez

Írta: Spenger Dávid | 2020. február 07. 12:34
Január 11-e óta látható A mi kis falunk 4. évadának folytatása az RTL Klubon, mely ősszel az X-Faktor miatt vonult hosszú pihenőre. Az új epizódokban több váratlan esemény is várta a nézőket, többek között Laci és Ildikó esküvője, és Stoki esete a trafipaxszal, de Gyuri is elvesztette a bajszát. A 4. évad 10. részében meglepő vendég érkezik Pajkaszegre, a falus produkció új részében Szulák Andrea tűnik fel egy jósnő szerepében. A mi kis falunk új epizódja két rövid ajánlót is kapott, melyek alább megtekinthetőek!


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások