.

Két kategóriában is jelölték Majkát a Televíziós Újságírók Díján

Írta: RaulReal | 2019. március 04. 13:47
2019-ben már hatodik alkalommal adják át a Televíziós Újságírók Díját. A rendezvényen a vezető szakújságírók szavazatai alapján hirdetnek győzteseket. Idén minden eddiginél több, 14 kategóriában adják át az elismeréseket március 20-án. A zsűri most közzétette a kategóriánkénti három legjobb műsor vagy tévés személyiség nevét. Majka a legjobb műsorvezető és a legjobb zsűritag címet is megnyerheti, így esélye van, hogy duplázzon. A 2018 "Legjobb női műsorvezetője" díjra Lilu, Liptai Claudia és Ördög Nóra pályázik. Részletek a közleményben: A Televíziós Újságírók Díját idén tizennégy kategóriában, ünnepélyes díjátadó gálán adják át 2019. március 20-án. A Televíziós Újságírók Díja a szakmédia által 2014-ben alapított elismerés, melynek célja, hogy klasszikus kritikai szempontok alapján emelje ki a legprofesszionálisabb magyar tévés teljesítményeket.
A díj szabályzata alapján kategóriánként az a három televíziós produkció és személyiség került az esélyesek közé, akikre az elismerést odaítélő médiumok, a 24.hu, a Hír7, az Index-Comment:Com, a Kreatív, a Marketing&Media, a Media1, a Médiapiac, az Origo, a SorozatWiki, a Színes RTV, a Telenovella-Epizód magazin és a TVR-hét szakújságírói a legtöbb szavazatot adták. A kategóriák győzteseit a Televíziós Újságírók Díja gálaestjén hirdetik ki. 2019-ben minden eddiginél több, összesen 14 kategóriában hirdetnek győztest: díjat adnak át nagyszabású showműsor, vetélkedő, reality, comedy show, zsűritag, női műsorvezető, férfi műsorvezető, magyar sorozat, színésznő, színész, mellékszereplő, gasztro reality kategóriában, valamint idén a talk-show és az új sorozat kategória legjobbját is elismerik. (Fotó: Televíziós Újságírók Díja) Díjra esélyesek a 2018-ban képernyőre került produkciók és személyiségek közül: Nagyszabású showműsor Ninja Warrior Hungary (TV2) Sztárban sztár (TV2) X-Faktor (RTL Klub) Vetélkedő A Fal (RTL Klub) A Piramis (TV2) Áll az alku (TV2) Reality Keresem a családom (RTL Klub) Nyerő Páros (RTL Klub) Survivor (RTL Klub) Gasztro reality A Konyhafőnök VIP - A séfek csatája (RTL Klub) Gasztroangyal (Duna) Ide süss! (VIASAT3) Comedy show Észbontók (VIASAT3) Mit tenne a gyereked? (TV2) Showder Klub (RTLII) Talkshow DTK: Elviszlek magammal (Spektrum Home) Propaganda (TV2) Tesztbeszéd (Spektrum Home) Zsűritag ByeAlex (X-Faktor) Majka (Sztárban sztár) Papp Szabi (Sztárban sztár) Női műsorvezető Lilu (RTL Klub) Liptai Claudia (TV2) Ördög Nóra (TV2) Férfi műsorvezető Istenes Bence (RTL Klub) Majka (TV2) Sebestyén Balázs (RTL Klub) Sorozat A mi kis falunk (RTL Klub) Aranyélet (HBO) Válótársak (RTL Klub) Új sorozat 200 első randi (VIASAT3) A Tanár (RTL Klub) Korhatáros szerelem (TV2) Színésznő Kovács Patrícia (Korhatáros szerelem) Lovas Rozi (A mi kis falunk) Ónodi Eszter (Aranyélet) Színész Nagy Ervin (A Tanár) Olasz Renátó (Aranyélet) Thuróczy Szabolcs (Aranyélet) Mellékszereplő Danis Lídia (Aranyélet) Osváth Judit (Csak színház és más semmi) Rujder Vivien (Korhatáros szerelem)


További hírek

Egy harmadik magyar csatorna is megszűnik

Több csatornán is műsorváltozás lesz Balázs Fecó halála miatt

Az RTL cáfolja, hogy lesz új Győzike show

Új török sorozat érkezik decemberben az egyik nagy magyar csatornára


Hozzászólások