.

Józanságot kérnek A mi kis falunk színészei a rajongóktól (videó)

Írta: Spenger Dávid | 2020. április 03. 10:39
Az RTL Klub falus sorozatának helyszíne, Pajkaszeg egy kitalált község, a produkciót a valóságban egy 319 főt számláló apró faluban, Pilisszentléleken forgatják. A település az elmúlt években igazi turistalátványosság lett, a rajongók ugyanis elzarándokolnak ide, hogy olyan helyszíneket látogassanak meg, mint Teca kocsmája. A koronavírus-járvány miatt azonban hazánkban is különleges rendszabályok léptek életbe, kijárási korlátozás van.
A 4. évadzáró epizódra készülő A mi kis falunk sztárjai, többek között Lengyel Tamás (Gyuri), Csuja Imre (Füleki Károly), Lovas Rozi (Erika), és Bata Éva (Teca) is arra kérte a nézőket, hogy a vészhelyzet miatt ne látogassanak el a sorozat forgatási helyszínére. Pilisszentléleken ugyanis sok öregebb lakos is él, akik nehéz helyzetbe kerülhetnek, ha a faluban kóricálók miatt elkapják a betegséget. A széria 5. évadának forgatása április 15-e előtt nem vette volna kezdetét, a közegészségügyi helyzetet figyelembe véve döntenek majd arról, hogy mikor kezdődnek el a munkálatok, ahogy korábban beszámoltunk róla.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Khmm... mi nem világos? NE.MENJ.ODA!!!

Lengyel Tamás (@lengyeltamas_official) által megosztott bejegyzés,További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások