.

Itt A mi kis falunk 4. évados folytatásának első ajánlója

Írta: RaulReal | 2019. december 28. 07:02
Az RTL nemrég bejelentette, hogy az október 5-e óta szüneten lévő A mi kis falunk 4. évada január 11-én, 20:00-kor tér vissza a képernyőkre és a már megszokott szombat esténként jelentkezik új epizódokkal. A folytatásban egy félreértésből összejött esküvő borzolja fel a kedélyeket, ráadásul Pajkaszeg polgármesteri címéért is heves harc alakul ki. Alább megmutatjuk A mi kis falunk 4. évados folytatásának első kedvcsinálóját, érdemes megnézni!


További hírek

Távozik A mi kis falunk egyik közkedvelt szereplője

Új kedvcsináló videó érkezett A mi kis falunk 4. évadának folytatásához

Újabb ajánló érkezett A mi kis falunk 4. évados folytatásához

Új ajánló érkezett A mi kis falunk 4. évadának folytatásáhozHozzászólások