.

Itt A mi kis falunk 4. évados folytatásának első ajánlója

Írta: RaulReal | 2019. december 28. 07:02
Az RTL nemrég bejelentette, hogy az október 5-e óta szüneten lévő A mi kis falunk 4. évada január 11-én, 20:00-kor tér vissza a képernyőkre és a már megszokott szombat esténként jelentkezik új epizódokkal. A folytatásban egy félreértésből összejött esküvő borzolja fel a kedélyeket, ráadásul Pajkaszeg polgármesteri címéért is heves harc alakul ki. Alább megmutatjuk A mi kis falunk 4. évados folytatásának első kedvcsinálóját, érdemes megnézni!


További hírek

Fontos változás A mi kis falunk RTL Klubos ismétlésével kapcsolatban

Észrevétlenül cserélték le A mi kis falunk egyik fontos színészét

Így támadta meg egy vadállat A mi kis falunk főszereplőit a forgatáson

Titokban két karaktert is eljátszott A mi kis falunk egyik főszereplője a sorozatban


Hozzászólások