.

Ismét mi kis falunk maratont fog tartani az RTL

Írta: SorozatWiki | 2020. augusztus 18. 17:30
Az RTL Magyarország sorozatos csatornája, a Cool idén tavasszal április 10-én és 12-én is A mi kis falunk maratont tartott, melynek keretein belül megismételték a népszerű produkció első két évadát. Ezt követően május elején a harmadik etap első kilenc részét is újra levetítették. Augusztus 20-án, az államalapítás ünnepén a Cool újra mi kis falunk maratont tart, csütörtökön 14:55-től egészen 23:00-ig megismétlik a sorozat második etapjának első nyolc epizódját. A produkció továbbra is az egyik legnézettebb széria Magyarországon, melynek az ismétlései is rendre brutális nézettséget hoznak.


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások