.

Ismert színész csatlakozott A mi kis falunk folytatásához

Írta: AJ | 2018. július 09. 14:05
Idén február elején, vadonatúj napon, csütörtök helyett szombaton indult az RTL Klub sikersorozatának, A mi kis falunk második évada. A produkció új etapja is nyolc részből állt, és népszerűsége meghaladta a rendkívül nézett első évadét is. A szezonfinálé március 24-én este került képernyőre, május elején pedig megérkezett a hír, amire a rajongók vártak: az RTL Magyarország berendelte A mi kis falunk folytatását.
A harmadik évad forgatása május végén kezdődött és jelenleg is tart. A visszatérő kedvelt figurák mellett sok új szereplő érkezik, az egyikük Pajkaszeg rivális falujának, Pajkarét rendőre lesz, akit a Madách Színház színművésze, Nagy Sándor alakít - írja a Celebklub. Azt még nem tudni, hogy A mi kis falunk harmadik évadát mikor láthatja a közönség, de ha az RTL Klub tartja az eddig rendszert, akkor jövő év elején térhet vissza a sorozat a képernyőre. (Fotó: RTL Klub)
hirdetés

További hírek

5 érdekesség A mi kis falunkról

Jó hír A mi kis falunk nézőinek

Egy időre búcsúzik A mi kis falunk

Indul az egyik legújabb amerikai sorozat az RTL KlubonHozzászólások