.

Így támadta meg egy vadállat A mi kis falunk főszereplőit a forgatáson

Írta: Spenger Dávid | 2020. július 13. 17:15
A mi kis falunk 3. évadának egyik legviccesebb epizódja volt, amikor Gyurit (Lengyel Tamás) és Szifont (Debreczeny Csaba) egy medve kergette fel a fára, a két pajkaszegi pedig órákig nem tudott lejönni onnan. Kevesen tudják, de a forgatáson igazi medvét használtak. Brumi, a barna medve gyakorlott volt már a kamerák előtt, hiszen a 25 éves vadállat már bocs kora óta emberek között élt. A mi kis falunkban látható jelenetnél is hosszú ideig kellett noszogatni, hogy agresszívan viselkedjen, amikor azonban a medve végre beindult, a sorozat színészei nagyon megijedtek tőle.
"Kemény nap volt, Csabával a fa tetején töltöttük az egész napot, csak négyszer jöttünk le rövid időre megpihenni. Hét-nyolc méteren ültünk fent a magasban, miközben az idomárok egy kitömött medvével próbálták rávenni a macit, hogy legyen mérges. Végül olyan jól sikerült, hogy nekiszaladt a fának, és elindult felfelé. Megijedtünk, hiszen feljebb mászni nem tudtunk, mert biztosítókötéllel a fához voltunk rögzítve a biztonságunk érdekében. Amit ebben a részben látnak a nézők, az teljesen hiteles, mert a medve tényleg elindult felfelé, mi pedig tényleg megijedtünk!" - mesélte Lengyel Tamás a Blikknek adott korábbi interjújában. "Brumi már öregnek számít, könnyen lehet, hogy ez az utolsó filmje, mert nyugdíjazni akarják. Veszélyt nem jelentett, hiszen születése óta állandóan emberek között van. Nyilván a stábnak és a színészeknek furcsa volt a helyzet, hiszen amikor egy ekkora állat indul feléd, megrettensz, de ha csak a nevét is kiejtette Horkai Zoltán állatkoordinátor, azonnal hallgatott rá" - tette hozzá Kapitány Iván, A mi kis falunk rendezője a lapnak.


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások