.

Így nézett ki fiatalon A mi kis falunk egyik fontos színésze (fotók)

Írta: Spenger Dávid | 2020. október 18. 16:50
A mi kis falunk 5. évada szeptember 19-én tért vissza az RTL Klubra, a sorozat remek nézettséggel futott az előző hetekben, a számai a múlt szombati erős konkurencia ellenére sem csökkentek. A produkció az előző évadokhoz hasonlóan ismét szünetre vonult, 5 epizód volt belőle látható, a helyére jövő héttől a második részével folytatódó Apatigris kerül. A Pajkaszegen játszódó széria egyik fontos színésznője, a minden lében kanál Joli nénit alakító Tímár Éva nemrég ünnepelte 80. születésnapját.
A kétszeres Jászai Mari-díjas művésznő nagyon fiatalon, már 17 évesen felvételt nyert a Színművészetire, ezt követően pedig hosszú és sikeres karrierje volt, szerepelt a Te rongyos életben és a Sose halunk meg című filmben is, mely Koltai Róbert első rendezése volt. A színésznőt a legtöbben azonban A mi kis falunkból ismerik, így érdekes lehet látni, hogyan nézett ki Tímár Éva fiatalon.

hirdetés

További hírek

Hivatalos: Ekkor vonul hosszabb szünetre A mi kis falunk

Az idei évtől stúdióban forgatják A mi kis falunk egy részét

Rendhagyó, új reality indul az egyik magyar csatornán

Visszatér az egyik nagyon várt magyar sorozat az RTL Klubra


Hozzászólások