.

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Írta: Kenderessy Szabolcs | 2021. január 03. 22:50
Az RTL Magyarország sorozatos csatornája, a Cool számos olyan magyar sorozatot szokott ismételni, ami elsőként az RTL Klubon kerül képernyőre. Ilyen a legnézettebb magyar sorozat, A mi kis falunk is. A csatorna legutóbb január 1-jén, pénteken egy maratont tartott a szériából, ahol egymás után újra képernyőre tűzik a 3. évad 10. epizódjától a szezonzáró, 17. részig. Most pedig még nagyobb dózisban érkeznek Pajkaszeg lakói.
Január 4-től a Cool napi három időpontban a legelejétől leadja a sorozatot. Az első epizód hétfőn 19:00-kor érkezik a tévéadóra és innentől minden hétköznap ugyanebben az időpontban lesz látható a széria. Sőt a csatorna a 19 órás epizódokat többször is megismétli. Másnap 7:30-kor és 18:00-kor is minden nap újra képernyőre fog kerülni az előző esti rész. Így Pajkaszeg lakói szó szerint elárasztják a Cool-t, hisz hetente 15 óra mi kis falunk lesz a tévéadón.


További hírek

Bejelentették, hogy mikor folytatódik A mi kis falunk 5. évada

A vártnál hamarabb véget ér A mi kis falunk napi ismétlése

Babát vár A mi kis falunk színésznője

Új évaddal tér vissza az RTL Klub egyik fontos magyar sorozata