.

Hatalmas A mi kis falunk maratont fog tartani az RTL

Írta: Spenger Dávid | 2020. április 08. 18:46
A mi kis falunk április 4-én búcsúzott a nézőktől, a 4. évad fináléja rekordnézettséget hozott az RTL Klubon. A koronavírus-járvány miatt egyelőre a stáb nem tudta elkezdeni az ötödik évad forgatását. A SorozatWiki információi szerint egészen addig nem állnak munkába, amíg az egészségügyi veszélyhelyzet fenn áll. A rajongóknak jó hír, hogy az RTL Magyarország sorozatos csatornája, a Cool a legutóbbi októberi maraton után több napon A mi kis falunkat vetíti majd. Április 10-én, pénteken 14:55-től egészen 23:00-ig a pajkaszegiek lesznek a kábelcsatorna műsorán, amikor adásba kerül a teljes 8 részes első szezon. Ezt követően csak két napot kell várni, és jön A mi kis falunk második etapja is, mely hétfőn 15:00 és 23:00 között lesz látható. Remek alkalom ez az újranézésre a húsvétot otthon töltőknek.


További hírek

Eredetileg másik színész játszotta volna A mi kis falunk egyik főszerepét

Gyereke született A mi kis falunk egyik főszereplőjének

A mi kis falunk kvíz: Mennyire emlékszel a 2. évadra? - 2. rész

A mi kis falunk kvíz: Mennyire emlékszel a 2. évadra?


Hozzászólások