.

Gyereke született A mi kis falunk egyik főszereplőjének

Írta: Spenger Dávid | 2020. május 17. 12:24
Lovas Rozi az RTL Klub sikersorozatában, A mi kis falunkban az első évad óta alakítja Szabó Erikát, Pajkaszeg polgármesterének titkárnőjét. A Radnóti Színház tavaly novemberben tette közzé a hírt, hogy a színésznő babát vár, ezért csak 2020 januárjáig látható a színpadon. A mi kis falunk sztárja, aki április elején titokban házasodott meg, május 14-én egészséges kisfúnak, Horváth János Misának adott életet. Az RTL Klub falus szériájának negyedik évada április 4-én ért véget, a produkció rekord hosszú etappal jelentkezett, 18 epizód került adásba belőle összesen. A mi kis falunk 5. évada biztosan érkezik, az új részek forgatása viszont csak akkor veszi kezdetét, ha az egészségügyi-helyzet ezt lehetővé teszi, ahogy arról korábban beszámoltunk.


További hírek

Eredetileg másik színész játszotta volna A mi kis falunk egyik főszerepét

A mi kis falunk kvíz: Mennyire emlékszel a 2. évadra? - 2. rész

A mi kis falunk kvíz: Mennyire emlékszel a 2. évadra?

A mi kis falunk kvíz: Mennyire emlékszel az 1. évadra? - 2. rész


Hozzászólások