.

Fontos változás A mi kis falunk RTL Klubos ismétlésével kapcsolatban

Írta: Spenger Dávid | 2020. július 23. 17:49
A mi kis falunk 4. szezonját eredetileg július 17-től kezdték volna ismételni az RTL Klubon, de azon a pénteken még a 3. etap záró epizódja került újra adásba. A legnézettebb magyar sorozat legutóbbi etapját tehát július 20-a óta ismétlik, mely minden hétköznap 20:15-kor látható a csatornán. Az RTL Magyarország viszont két napja bejelentette, hogy A Konyhafőnök új etapja augusztus 3-án érkezik, mely azt jelenti, hogy a csatorna rekordkorán elindítja az őszi műsorrendjét.
A gasztro reality A mi kis falunk helyén jelentkezik majd, így véget ér a sorozat hétköznap esti vetítése. A pajkaszegiek azonban nem tűnnek el a képernyőről. A mi kis falunk 4. etapos ismétlése augusztus 8-tól szombat esténként, 20 órás kezdéssel folytatódik majd. A produkció legújabb, 5. évadának forgatása a koronavírus-járvány okozta csúszás után június 11-én vette kezdetét, a stáb azóta gőzerővel dolgozik az új részeken, így várhatóan még idén elindul az RTL Klubon.


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások