.

Eldőlt, hogy folytatódik-e az egyik ismert magyar sorozat

Írta: AJ | 2018. május 08. 15:04
A tavalyi Media Hungary konferencián jelentette be Fischer Gábor, a TV2 Csoport programigazgatója, hogy az HBO, az MTVA és az RTL Klub után ők is elkészítenek egy saját gyártású, új részekkel hetente jelentkező fikciós sorozatot. A Korhatáros szerelmet Kovács Patrícia, Kovács Tamás, Dobó Kata, Kamarás Iván és más ismert színész szereplésével, A mi kis falunkat is gyártó ContentLAB & Factory készítette az IKO Műsorgyártóval közösen a TV2-re.
A Korhatáros szerelem premierje december 2-án volt a TV2-n és a 13 részes első szezon szombat esténként volt látható. A sorozat eleinte közepes nézettségi eredményeket hozott, majd fokozatosan csökkentek a számai, ma viszont kiderült, hogy lesz folytatása. Ezt Fischer Gábor, a TV2 Csoport programigazgatója az idei Media Hungaryn jelentette be, így már biztosan visszatér ősszel a képernyőkre a Korhatáros szerelem.


További hírek

Nagyszerű hír érkezett a Drága örökösök rajongóinak

Nagy változás az RTL Klubon: új időpontba kerül a Barátok közt és A mi kis falunk

Külföldi tévétársaságot vásárol a TV2 Csoport

Szerdán sok magyar fél napig nem tud majd tévézni


Hozzászólások