.

Egy időre elbúcsúzik az RTL Klub népszerű sorozata

Írta: AJ | 2018. május 16. 16:35
Március 31-én, a nagy sikerrel futó A mi kis falunk helyén indult az RTL Magyarország vadonatúj, fikciós saját gyártású heti sorozata, A Tanár. Az RTL Klubon szombat esténként látható széria hasonlóan a három évad után befejezett Válótársakhoz, vagy A mi kis falunkhoz, melyről a napokban derült ki, hogy biztosan elkészül a folytatása, A Tanár is egy külföldi formátum hazai adaptációja.
A Der Lehrer című sorozatból Nagy Ervin, Ubrankovics Júlia, Anger Zsolt, Elek Ferenc, Simon Kornél és Ötvös András főszereplésével készült a hazai változat. A sorozat első évada nyolc részből áll, így most szombaton, május 19-én 20:00-tól kerül adásba a szezonfinálé. Arról egyelőre még nincs hír, hogy az RTL Magyarország berendeli-e a folytatást. A Tanár helyén május 26-tól szombatonként filmeket sugároz majd az RTL Klub. (Fotó: RTL Klub)


További hírek

47 évesen elhunyt Marschall Péter

Ezekkel a műsorokkal készül az őszre az RTL Klub és az RTLII

Új nevet kap az egyik magyar tévécsatorna

A vártnál sokkal hamarabb ér véget a TV2 egyik új műsora


Hozzászólások