.

Egy időre elbúcsúzik az RTL Klub népszerű sorozata

Írta: AJ | 2018. május 16. 16:35
Március 31-én, a nagy sikerrel futó A mi kis falunk helyén indult az RTL Magyarország vadonatúj, fikciós saját gyártású heti sorozata, A Tanár. Az RTL Klubon szombat esténként látható széria hasonlóan a három évad után befejezett Válótársakhoz, vagy A mi kis falunkhoz, melyről a napokban derült ki, hogy biztosan elkészül a folytatása, A Tanár is egy külföldi formátum hazai adaptációja.
A Der Lehrer című sorozatból Nagy Ervin, Ubrankovics Júlia, Anger Zsolt, Elek Ferenc, Simon Kornél és Ötvös András főszereplésével készült a hazai változat. A sorozat első évada nyolc részből áll, így most szombaton, május 19-én 20:00-tól kerül adásba a szezonfinálé. Arról egyelőre még nincs hír, hogy az RTL Magyarország berendeli-e a folytatást. A Tanár helyén május 26-tól szombatonként filmeket sugároz majd az RTL Klub. (Fotó: RTL Klub)
hirdetés
hirdetés

További hírek

Dominikán forgat új nagyszabású realityt a TV2

Régóta várt sorozat indul az egyik tévécsatornán

Híres akciófilm sorozatváltozata indul

Folytatódik az egyik legismertebb amerikai sorozat Magyarországon

Vadonatúj, magyar vígjátéksorozat indul

Új időpontban folytatódik az egyik népszerű magyar sorozatHozzászólások