.

Egy időre elbúcsúzik az RTL Klub népszerű sorozata

Írta: AJ | 2018. május 16. 16:35
Március 31-én, a nagy sikerrel futó A mi kis falunk helyén indult az RTL Magyarország vadonatúj, fikciós saját gyártású heti sorozata, A Tanár. Az RTL Klubon szombat esténként látható széria hasonlóan a három évad után befejezett Válótársakhoz, vagy A mi kis falunkhoz, melyről a napokban derült ki, hogy biztosan elkészül a folytatása, A Tanár is egy külföldi formátum hazai adaptációja.
A Der Lehrer című sorozatból Nagy Ervin, Ubrankovics Júlia, Anger Zsolt, Elek Ferenc, Simon Kornél és Ötvös András főszereplésével készült a hazai változat. A sorozat első évada nyolc részből áll, így most szombaton, május 19-én 20:00-tól kerül adásba a szezonfinálé. Arról egyelőre még nincs hír, hogy az RTL Magyarország berendeli-e a folytatást. A Tanár helyén május 26-tól szombatonként filmeket sugároz majd az RTL Klub. (Fotó: RTL Klub)

hirdetés

További hírek

Megjelent az RTL Klub új napi sorozatának második előzetese

Jövőre is képernyőre kerül az RTL Klub idei nagy visszatérő műsora

Kiderült, hogy mikor fejeződik be az egyik népszerű magyar sorozat

Tényleg ingyen ki lehet próbálni a legnagyobb magyar online videotárat?Hozzászólások