.

Egy időre búcsúzik A mi kis falunk

Írta: AJ | 2018. március 23. 08:00
Február elején, vadonatúj napon indult A mi kis falunk második évada az RTL Klubon. A parádés nézettségi eredményeket szállító saját gyártás szezonpremierje pedig az új időpontban is tarolt és a nyitó rész a sorozat eddigi legnézettebb epizódja lett. A második évad népszerűsége pedig töretlen: 18-49-ben sorra megszerzi a heti toplisták első helyét, és hét epizódból hat egymilliónál is több nézőt ültetett a tévéképernyők elé.
A mi kis falunk jelenleg látható évada azonban a héten befejeződik; a március 24-én, szombaton 20:00-kor kezdődő nyolcadik epizód lesz ugyanis a szezonfinálé. Bár még nem tudni, folytatódik-e a sorozat, ilyen nézettségi eredmények mellett csak idő kérdése, hogy berendeljék a harmadik évadot. A mi kis falunk helyén, március 31-én indul a tévéadón Nagy Ervin, Anger Zsolt és Ubrankovics Júlia főszereplésével A Tanár. (Fotó: RTL Klub)


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások