.

Bejelentették a Televíziós Újságírók Díja jelöltjeit!

Írta: KTL | 2018. március 13. 10:00
Megvannak a Televíziós Újságírók Díja jelöltjei. A vezető televíziós szakújságírókból álló zsűri közzé tette a kategóriánkénti legjobb három tévés személyiség vagy produkció nevét. 2017 „Legjobb női műsorvezetője” lehet Borbás Marcsi, Lilu és Ördög Nóra, „Legjobb férfi műsorvezetője” Gundel Takács Gábor, Sebestyén Balázs vagy Till Attila. De zsűritagként díjazhatják ByeAlexet, Liptai Claudiát és Majkát is. A Televíziós Újságírók Díját idén tizenkét kategóriában, ünnepélyes díjátadó gálán adják át 2018. március 28-án a Pesti Vigadóban. A Televíziós Újságírók Díja a szakmédia által 2014-ben alapított elismerés, melynek célja, hogy klasszikus kritikai szempontok alapján emelje ki a legprofesszionálisabb magyar tévés teljesítményeket.
A díj szabályzata alapján kategóriánként az a három televíziós produkció és személyiség került az esélyesek közé, akikre az elismerést odaítélő médiumok, a 24.hu, a Hír7, az Index-Comment:com, a Kreatív, a Médiapiac, az Origo, a SorozatJunkie, a SorozatWiki, a Színes RTV, a Telenovella-Epizód magazin és a Tvr-hét szakújságírói a legtöbb szavazatot adták. A kategóriák győzteseit a Televíziós Újságírók Díja gálaestjén hirdetik ki. A díjátadó támogatója és társszervezője a NuMuvee Hungary Kft, televíziós műsorgyártó. (Fotó: Televíziós Újságírók Díja) Díjra esélyesek a 2017-ben képernyőre került produkciók és személyiségek közül: Nagyszabású showműsor Fölszállott a páva (Duna) Ninja Warrior Hungary (TV2) Sztárban sztár (TV2) Comedy show Beugró (RTLII) Gyertek át! (RTL Klub) Tömény történelem (Comedy Central) Vetélkedő 1 perc és nyersz! (RTL Klub) Áll az alku (TV2) Az 50 milliós játszma (TV2) Reality Ázsia Expressz (TV2) Keresem a családom (RTL Klub) Survivor (RTL Klub) Gasztro reality A Konyhafőnök VIP (RTL Klub) Gasztroangyal (Duna) Séfek séfe (TV2) Zsűritag ByeAlex (X-Faktor) Liptai Claudia (Sztárban sztár) Majka (Sztárban sztár) Női műsorvezető Borbás Marcsi Lilu Ördög Nóra Férfi műsorvezető Gundel Takács Gábor Sebestyén Balázs Till Attila Magyar sorozat A mi kis falunk (RTL Klub) Egynyári kaland (Duna) Terápia (HBO) Színésznő Balsai Móni (Terápia) Lovas Rozi (A mi kis falunk) Schell Judit (Terápia) Színész Lengyel Tamás (A mi kis falunk) Mácsai Pál (Terápia) Mucsi Zoltán (Tóth János) Mellékszereplő Bánki Gergely (A mi kis falunk) Debreczeny Csaba (A mi kis falunk) Szabó Simon (Tóth János)


További hírek

Nagyszerű hír érkezett a Drága örökösök rajongóinak

Nagy változás az RTL Klubon: új időpontba kerül a Barátok közt és A mi kis falunk

Külföldi tévétársaságot vásárol a TV2 Csoport

Szerdán sok magyar fél napig nem tud majd tévézni


Hozzászólások