.

Azonnali műsorváltozás lesz csütörtök este az RTL Klubon

Írta: KTL | 2019. február 20. 21:43
Hétfőn váltott tavaszi műsorrendre az RTL Klub, melynek harmadik új műsora az Alvilág, kedd este indult. A csatorna új magyar sorozata azonban, ahogy a SorozatWiki elsőként megírta, katasztrofális nézettséggel kezdett. Ez azért is nagy probléma lehet az RTL Klubnak, ugyanis A Tanárral és A mi kis falunkkal szemben az Alvilág epizódjai összefüggenek, így ha már az első részt alig figyelte valaki, szinte borítékolható, hogy az egész évad megbukik.
Feltehetően ezen próbál most korrigálni a csatorna és szerda este azonnali hatályú műsorváltozást jelentettek be. Csütörtökön a Gyertek át! új évadának premierje után elmarad a Páratlan páros 9. epizódja és helyette 22:30-kor megismétlik az Alvilág első részét. Ezzel vélhetően olyanokhoz is eljut az új magyar sorozat nyitánya, akik kedd este focit, vagy valami mást néztek, azonban az kérdés, hogy ez mennyiben tud segíteni az Alvilág jövő heti számain. (Fotó: RTL Klub)


További hírek

24 év után veszélyben a Cobra 11 folytatása

Nagyszerű hír érkezett a Drága örökösök rajongóinak

Nagy változás az RTL Klubon: új időpontba kerül a Barátok közt és A mi kis falunk

Külföldi tévétársaságot vásárol a TV2 Csoport


Hozzászólások