.

Azonnali műsorváltozás az RTL Klubon, új időpontba kerül a Keresztanyu

Írta: Kenderessy Szabolcs | 2021. március 01. 17:27
Február közepén írtuk meg, hogy márciustól leveszik a Doktor Balatont a TV2-ről, ezért mától új időpontban, minden hétköznap 19:40-től lesz látható az Exatlon Hungary. Ezzel pedig 15 perccel korábban indulnának, mint az RTL napi vidéki sorozata, így a sportreality némi előnybe kerülne. Úgy látszik, ezt nem hagyja az RTL Magyarország és azonnali műsorváltozást léptek meg. Március 1-től, hétfőtől új időpontba kerül a Keresztanyu. A napi széria mostantól 19:55 helyett 15 perccel korábban, 19:40-kor kezdődik majd az RTL Klubon. A Makkosszállás csempészeit és rendőreit bemutató sorozat után A mi kis falunk ismétlése és a késő esti heti tartalmak időpontjai változatlanok maradnak.

hirdetés

További hírek

Kiderült, hogy meddig tart A mi kis falunk napi ismétlése az RTL Klubon

Komoly technikai probléma volt a LifeTV-nél

Rossz hír Friderikusz Sándor Életünk története műsoráról

Rendhagyó, új műsor indul