.

Az RTL is vadonatúj műsort indít a koronavírusra reagálva

Írta: Spenger Dávid | 2020. április 05. 14:27
A koronavírus-járvány hatására a TV2 két héttel ezelőtt jelentette be, hogy #maradjotthon címmel új dokurealityt indítanak, melynek nemrég a szereplőgárdájára is fény derült. Az RTL Magyarország is reagál a kialakult veszélyhelyzetre, most derült ki, hogy különleges tehetségkutató érkezik az RTL Klubra. A Made in Karanténban olyan hétköznapi emberek videóit várják, akik bemutatják, ügyességük, kreativitásuk, ötletességük révén hogyan vészelik át az otthon töltött napokat.
A legjobb karanténvideókat az X-Faktorból ismert ByeAlex és Gáspár Laci, valamint a Konyhafőnök VIP győztese és a Mellékhatás színésznője, Sztarenki Dóra, és A mi kis falunkból ismert Szabó Győző zsűrizik majd. Az egyes adások legjobb mozgóképes anyagai 1-1 millió forintot érnek majd a beküldőknek. A műsorba való jelentkezés már elindult, melyet itt lehet megtenni.


További hírek

Itt a Mintaapák második évados főcíme

A mi kis falunk készítőitől érkezik új napi sorozat a TV2-re

47 évesen elhunyt Marschall Péter

Ezekkel a műsorokkal készül az őszre az RTL Klub és az RTLII


Hozzászólások